Zmień rozmiar czcionki


Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
Post numer:#1   wysłany: 12 cze 2021, 7:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2014, 15:40
Posty: 3139
Lokalizacja: KPR/Piotrkowice
Telefon: 604-225-460
W dniu 11.06.2021 odbyło się w Pacanowie spotkanie Zarządu KSK w jego pełnym składzie.

1. Spotkanie rozpoczęliśmy od zwiedzania Parku Bajki, który zostanie otwarty 4 czerwca oraz obejrzeliśmy miejsce stacjonowania w czasie zlotu 2-4 czerwca. Podczas zlotu mamy zapewniony ogrodzony parking, przyłącza 230V, wodę czystą, zrzut wody szarej oraz toi-toi. Miejscem zlotu jest parking przy stadionie w Pacanowie. Jest tam także duża wiata.

2. Omawialiśmy sytuację w KSK i na forum, podkreślając, że nasze stowarzyszenie powstało jako wspólnota, która identyfikuje się z jego katolickim wymiarem, a Członkowie KSK realizują cele stowarzyszenia budując atmosferę współpracy i koleżeńskości. Dotyczy to zarówno spotkań na żywo, jak i na forum, czy w sieci. Wstępując do stowarzyszenia zobowiązaliśmy się do przestrzegania statutu, dbania o dobre imię KSK Razem w Drodze, dbania o dobre relacje między nami.

3. W związku z dyskusją na forum dotyczącą jego otwarcia, zdecydowanie Zarząd KSK jest przeciwny takiemu rozwiązaniu. Forum ma służyć do komunikacji między Członkami stowarzyszenia i zachęcamy do korzystania i aktywnego udziału w życiu forum - www.forumksk.pl Informacje o działalności KSK Razem w Drodze, statut, dane adresowe, itd. są dostępne na naszym portalu www.razemwdrodze.com

4. Podczas spotkania poruszaliśmy temat rekolekcji i ich umiejscowienia. Wszyscy jednogłośnie zaproponowali, by rekolekcje odbywały się w miejscu, gdzie można się wyciszyć i były skierowane na modlitwę, adorację, pracę z Biblią, rozmowy, a nie na zwiedzanie. Jeśli chodzi o zwiedzanie proponujemy załogom z różnych regionów organizowanie zlotów "Szlakiem świątyń i kościołów", czy "terenowych spotkań Członków KSK". Również jako Zarząd KSK proponujemy jedno miejsce rekolekcji w związku z tym, że ja muszę na niedzielę wrócić do parafii. To są wnioski do przegłosowania na Walnym Zebraniu. Ponieważ w roku ubiegłym została zaproponowana Warszawa na miejsce rekolekcji (brak innych propozycji), w związku z tym, mimo trudności organizacyjnych, zostajemy przy terminie i dwóch miejscach pobytu w czasie rekolekcji.

5. Zachęcamy do informowania na naszym forum o spotkaniach regionalnych, na które w miarę możliwości zapraszamy. Zachęcamy do organizowania takich spotkań w różnych rejonach Polski.

6. Informujemy, że wypowiedzi członków Zarządu na forum czy fb, pod własnymi nickami, są wypowiedziami prywatnymi. Natomiast w dziale "Komunikaty Zarządu KSK" są zamieszczane oświadczenia, decyzje, czy komunikaty Zarządu i w tym dziale można też kierować pytania, wnioski, czy opinie do Zarządu KSK. Karygodną rzeczą (i prawnie niedozwoloną) jest publikowanie prywatnej korespondencji na forum czy w innych miejscach. Prywatna korespondencja dotyczy wyłącznie Autora i Adresata.

7. Ponawiamy serdeczną prośbę o udział w Bajkowym Zlocie Karawaningowym w Pacanowie w dniach 2-4 lipca. Będzie mnóstwo atrakcji nie tylko dla dzieci, możliwość darmowego wejścia do ECB i Parku Bajki (normalnie bilet kosztuje ok. 100zł/os), ale także będzie możliwość promocji naszego stowarzyszenia, albowiem będą władze województwa, diecezji, TVP, TVN24, gazety ogólnopolskie i regionalne, radio KIELCE, radio eM, Radio FAMA... Tym bardziej, że na forum były wypowiedzi o braku możliwości spotkania się (pandemia), więc taka możliwość jest i zachęcamy do licznego uczestnictwa w zlocie.

8. Tradycyjnie przypominamy o opłaceniu zaległych składek za rok 2021 (ewentualnie wcześniejsze lata) do końca czerwca br. Wysokość składek bez zmian od lat 30zł osoba pracująca / 20zł osoba niepracująca.

9. Przypominamy o obecności na Walnym Zebraniu Członków KSK Razem w Drodze, które zaplanowane jest w Niepokalanowie 29 lipca 2021 r. o godz. 17.00. Są jeszcze 2 wolne miejsca na liście rezerwowej rekolekcji. Można dojechać na samo Walne Zebranie.

W imieniu Zarządu KSK Razem w Drodze

ks. Mariusz Chmura

_________________
Pozdrawiam Mariusz
http://www.cirrus-travel.pl
http://www.razemwdrodze.com


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
610nm Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net